لبخندی به پهنای قـــــــاره

چرا اکسپرس اینتری کانادا

چرا اکسپرس اینتری کانادا، به عنوان یکی از برترین و سریع‌ترین راه‌های ورود به کانادا برای افرادی که قصد سکونت و کار در این کشور را دارند، شناخته می‌شود. این برنامه که توسط دولت فدرال کانادا مدیریت می‌شود، امکانات و فرصت‌های فراوانی را برای افرادی که در زمینه‌های مختلف مهارت‌ها و توانایی‌های خاصی دارند، فراهم می‌کند. با دنت ایمیگریشن بزرگترین موسسه مهاجرت ویژه دندانپزشکان همراه باشید.

برای شروع فرایند مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری کلیک کنید

با وجود فرآیند پیچیده‌تر و پیشرفته‌تر نسبت به برنامه‌های مهاجرتی دیگر، اکسپرس اینتری کانادا به دلیل سرعت بالا در صدور ویزا و روند موثر و کارآمد، جذابیت بسیاری را برای افرادی که به دنبال فرصت‌های بهتر زندگی و کار در یک کشور پویا و پیشرو هستند، داراست. این مقدمه برای آشنایی بیشتر با دلایل و مزایای انتخاب اکسپرس اینتری کانادا و اهمیت آن در مهاجرت به کانادا طراحی شده است.

در راستای جذب مهاجران بیشتر، دولت کانادا در تلاش بوده است که از سال ۲۰۰۸ سیستم آنلاین و راحت تری را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا را تحت عنوان مهاجرت سریع یا اکسپرس اینتری (Express Entry) فراهم آورد. باید اذعان کرد با توجه به تغییراتی هر ساله در این سیستم بوجود آمده، سیستم مهاجرت سریع به کانادا توانسته سرعت پاسخگوئی و ارزیابی افراد واجد شرایط را بهبود ببخشد.

برای شروع فرایند مهاجرت به کانادا کلیک کنید

شایان ذکر است در انتخاب دوره های قبلی اکسپرس اینتری حداقل امتیاز بین ۴۴۰ امتیاز تا حدود ۴۶۰ امتیاز در نظر گرفته شده است. برای مثال در انتخاب ماه جون ۲۰۱۸ اکسپرس انتری تعداد ۳۷۵۰ دعوت نامه صادر شده است اما با حداقل امتیاز ۴۴۲، که کمترین میزان امتیاز مورد نیاز در سال ۲۰۱۸ بوده است.

سخن پایانی

جهت همراهی و ارتباط با ما، استفاده از خدمات مشاوره و ارزیابی واجد شرایط بودن خود یا متقاضیان دیگر به صورت رایگان، بهرمندی از مقالات مرتبط با مهاجرت، انواع ویزاها، اخذ پذیرش تحصیلی، اقامت از طریق سرمایه گذاری و انواع اقامت های متناسب با شرایط شما از وبسایت مهاجرت برای ایرانیان به نشانی dentimmigration.com بازدید نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *