لبخندی به پهنای قـــــــاره

اقامت کانادا از طریق خرید خانه

اقامت کانادا از طریق خرید خانه به چه شکلی است؟ این سوالی است که بارها و بارها پرسیده شده که در این مقاله به آن بطور کامل خواهیم پرداخت. اگر شما هم دنبال گرفتن اقامت کانادا از طریق خرید ملک را دارید این مقاله برای همین نوشته می شود. با دنت ایمیگریشن بزرگترین موسسه مهاجرت ویژه دندانپزشکان همراه باشید.

در این مقاله با ارائه بروزترین اطلاعات، به پرسش های شما درباره “اقامت کانادا با خرید خانه” پاسخ خواهیم داد.

در بخش های مختلف این مقاله به بررسی سوالاهای شما در زمینه مزایای خرید خانه در کانادا و فرآیند دریافت اقامت از این طریق، میزان سرمایه لازم، مزایا، محدودیت ها شرایط تمدید و … خواهیم پرداخت.

بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش می آید که اقامت کانادا از طریق خرید خانه به چه شکلی است؟

برای شروع فرایند مهاجرت به کانادا کلیک کنید

با توجه به تقاضایی که برای این کشور وجود دارد٬ در مقاله ای که پیش روی شما عزیزان قرار دارد تیم ترجمه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با تکیه بر علم مهاجرتی و اطلاعاتی که در خصوص قوانین کشورهای مختلف دارند به ارائه مقاله ای در این موضوع پرداخته اند تا در انتهای این مقاله به پاسخ سوال خود یعنی این که اقامت کانادا از طریق خرید خانه به چه شکلی است؟ برسید.

اقامت کانادا از طریق خرید خانه به چه شکلی است؟

کشور ها نسبت به خرید خانه توسط خارجی ها رویکرد های مختلفی را در پیش گرفته اند: یک سری از کشورها همانند ایران به هیچ وجه به خارجی ها این اجازه را نمی دهند که در خاکشان به خرید خانه٬‌زمین و… بپردازند؛ یک سری دیگر از کشورها نه تنها اجازه خرید خانه را به خارجی ها می دهند بلکه از این طریق به فرد خریدار و اعضای خانواده اش نیز اقامت دائم را می دهند و از آن جمله می توان به اسپانیا٬ یونان و پرتغال اشاره کرد.

گروه آخر نیز کشورهایی هستند که اجازه خرید ملک را به خارجیان می دهند منتهی روی خرید ملک اقامت دائم نمی دهند و داشتن خانه تنها امتیازی است به منظور دریافت ویزای توریستی آن کشور و از آن جمله می توان به کانادا٬ اتریش٬ و هلند اشاره کرد.

فرآیند دریافت اقامت کانادا از طریق خرید خانه چیست؟

همان طور که مشاهده فرمودید٬ در صورتی که در پی آن هستید تا با خرید ملک در یک کشور خارجی اقامت دائم بگیرید٬ کانادا مطابق قوانینی که دارد نمی تواند کمکی به شما در این امر داشته باشد. خرید خانه در کانادا برای کسانی خوب است که شرایط سنی مناسب را دارند و برای کار یا تحصیل وارد این کشور شده اند٬ حال به این منظور که هزینه ای بابت اجاره خانه به صورت ماهیانه پرداخت نکنند تصمیم می گیرند خانه ای خریداری کنند و کشور کانادا نیز این اجازه را به آن ها می دهد.

ممکن است حال این سوال برای تان پیش آید که برای گروهی که به دلایل مختلف از جمله شرایط سنی٬‌از طریق روش های تحصیل و کار نمی توانند مهاجرت کنند اما حاضر به قبول کردن ریسک هایی که ایجاد یک تجارت در بر خواهد داشت نیز نیستند٬ چه راه دیگری وجود دارد؟

این گروه از هم وطنان عزیزمان می توانند با خرید ملک در کشور هایی که با تهیه خانه به شما اقامت دائم می دهند همراه اعضای خانواده شان یعنی همسر٬ فرزندان و پدر و مادرشان مهاجرت کنند. از این جمله کشور ها می توان به پرتغال٬ اسپانیا٬ یونان و گرجستان اشاره کرد هر چند به دلایل مختلف از میان تمام کشور های نام برده شده٬ پرتغال بیش تر از سایر کشورها پیشنهاد می شود که در ادامه به این دلایل پرداخته خواهد شد.

بهترین راه ورود به کانادا

هر چند یک سری از هم وطنانمان بنا به دلایل مختلف از جمله داشتن اقوامی در کشور کانادا تمایل دارند صرفا وارد این کشور شوند؛ این دسته از عزیزان می توانند از طریق سیستم ورود سریع که باعث می شود فرد از همان ابتدای امر اقامت دائم خود را اخذ نماید وارد خاک کانادا شوند هر چند امتیازاتی که دولت کانادا اعلام کرده روندی بسیار سخت گیرانه دارد در نتیجه این امر موجب گردیده تا کسانی که شرایط سنی خوبی دارند رمز ورود خود را به خاک کانادا از طریق تحصیل بزنند و پس از یکی دو سال اقامت و حضور در این کشور از داخل خاک کانادا برای سیستم ورود سریع اقدام کنند.

سخن آخر

در مقاله ای که از نظر گذراندید به این سوال که اقامت کانادا از طریق خرید خانه به چه شکلی است پرداخته شد و امید است با مطالعه آن اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید. در صورتی که هم چنان ابهاماتی ذهن شما بزرگواران را درگیر کرده است می توانید سایر مقالات سایت ما را ملاحظه فرمایید و در نهایت با دنت ایمیگریشن بزرگترین موسسه مهاجرت دندانپزشکان تماس حاصل فرمایید و سوالات مهاجرتی خود را با کارشناسان ارشد ما مطرح فرمایید.‌‌‌‌‌

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *